Oferta pracy

Młodszy Analityk Biznesowy

MyBenefit Sp. z o.o. O firmie

  • Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

MyBenefit Sp. z o.o.

Wrocław

Wrocław

MyBenefit poszukuje:

Dział Zarządzania Projektami IT

Zostań częścią MyBenefit i twórz z nami pierwszą w Polsce platformę benefitów

MyBenefit to partner pracodawców w zakresie motywowania i budowania zaangażowania pracowników. Tworząc największą w Polsce Kafeterię benefitów kierujemy się ekspercką wiedzą i najlepszym doświadczeniem. Wiemy, że sercem firmy są ludzie, dlatego oferujemy pracodawcom największą, najbardziej zróżnicowaną, bogatą w produkty i usługi pierwszej potrzeby Kafeterię dla ich pracowników.

Trendy na polskim rynku świadczeń pozapłacowych kreujemy już od 2007 roku, a od 2013 należymy do Grupy Kapitałowej Benefit Systems.

Więcej o naswww.mybenefit.pl

Obowiązki:

  • ścisła współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym oraz zespołami programistów
  • praca w rozwojowych projektach
  • modelowanie procesów biznesowych oraz ich optymalizacja
  • zbieranie i analiza wymagań klienta biznesowego związanych z budową oraz optymalizacją rozwiązań IT
  • wspieranie obszarów biznesowych w przeprowadzeniu testów
  • zapewnienie efektywnego przepływu informacji w zespołach projektowych
  • stałe raportowanie realizacji wyznaczonych celów

JEŻELI:

  • posiadasz umiejętności analityczne
  • jesteś komunikatywny i umiesz pracować w zespole
  • jesteś zorganizowany i sumienny
  • posiadasz podstawową wiedzę z zakresu wytwarzania oprogramowania oraz mapowania procesów

To właśnie Ciebie szukamy!

Nasza codzienność:

Atmosfera

  • Tworzenie platformy MyBenefit to nasza pasja, dlatego nasz zespół to pozytywna energia, zaangażowanie i mnóstwo radości z pracy
  • Nasza praca opiera się na kreatywności, dlatego nie ograniczamy jej formalnym ubiorem, ani korporacyjnymi zasadami, szanujemy różnorodność i elastyczność
  • Jesteśmy aktywni. Bierzemy udział w wydarzeniach sportowych i akcjach charytatywnych. Szanujemy ekologię i zdrowie w codziennej pracy i po pracy
  • Celebrujemy urodziny, rocznice pracy i ważne wydarzenia w życiu naszej firmy, spotykamy się na eventach integracyjnych

Rozwój

  • Uczestniczymy w szkoleniach poszerzające kompetencje z ekspertami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Współpracujemy z setkami firm w Polsce czerpiąc od nich wiedzę i doświadczenie
  • Bierzemy udział w konferencjach i eventach branżowych
  • Dofinansowujemy studia podyplomowe

Benefity

  • Atrakcyjne zasilenia punktami w naszej Kafeterii
  • Karta Multisport dla Ciebie i osób towarzyszących
  • Prywata opieka medyczna i ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dofinansowanie do śniadań i karta BenefitLunch
  • Kawa, herbata
  • Osobisty konsultant AskHenry
  • Parking dla rowerów
  • Dogodna lokalizacja w centrum miasta

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranym kandydatami.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”), MyBenefit informuje, że:
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MyBenefit Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Powstańców Śląskich 28/30, 53-333 Wrocław (dalej jako: „MyBenefit”).
  2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected]
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu: przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, na podstawie art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j.: Dz. U. z 2018 r., poz. 917; dalej: „Kodeks pracy”) oraz Pani/Pana zgody na przetwarzanie innych niż wskazane w przepisie Kodeksu pracy danych osobowych.
  4. Podanie danych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest obowiązkowe, pozostałe dane przetwarzamy na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, ale może oznaczać brak możliwości dalszego uczestniczenia w rekrutacji.
  5. Odbiorcą Pani/Pana danych będą upoważnieni pracownicy MyBenefit. Odbiorcą może być także podmiot przetwarzający dane na zlecenie MyBenefit, w drodze umowy zawartej na piśmie (np. firma IT).
  6. Pani/Pana dane przetwarzane i przechowywane będą przez okres: 6 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji lub do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  7. Przysługuje Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Prosimy o zamieszczenie w CV następującej Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MyBenefit Sp. z o.o. , z siedzibą przy ul. Powstańców Śląskich 28/30, 53-333 Wrocław w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy