Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk Biznesowy z j. niemieckim

STEINFELD Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • W pierwszej kolejności zostaniesz wprowadzony w tematykę pracy w obszarze nowych technologii i analizy dokumentów;

  • Następnie otrzymasz od nas dostęp do materiałów szkoleniowych, które pozwolą zapoznać się z udostępnionym oprogramowaniem na którym będziesz pracował;

  • Przygotujemy dla Ciebie specjalny skrypt z językiem niemieckim biznesowym, który poszerzy nowe słownictwo niezbędne do wykonywania pracy, tym samym wzbogacając Twoją znajomość języka niemieckiego;

  • Będziesz mógł liczyć na wsparcie merytoryczne mentora i członków zespołu;

  • Otrzymasz dostęp do komunikatorów wewnętrznych, które pozwolą na wymianę informacji z zespołem oraz w kolejnym kroku ułatwią pracę zdalną;

  • Po zakończonym szkoleniu samodzielnie będziesz zajmował się analizą dokumentów oraz decydowaniem, które z nich wykazują błędy i nie kwalifikują się do analizy;

  • Na koniec dnia podsumujemy wspólnie osiągnięte cele.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2(nie wymagamy certyfikatów językowych);

  • Zachowanie najwyższej dokładności przy powierzanych zadaniach;

  • Umiejętności analityczne i interpretacyjne;

  • Zdolność do radzenia sobie pod presją terminów;

  • Umiejętność pracy w skupieniu i szybkiego podejmowania decyzji;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (w szczególności pracy zespołowej).

Mile widziane

  • Mile widziane jest doświadczenie przy analizie dokumentów, ale nie jest warunkiem koniecznym, ponieważ każdy uczestnik przejdzie szczegółowe szkolenie, dlatego też do rekrutacji zapraszamy również osoby bez doświadczenia;

  • Doświadczenie nie jest dla nas znaczącym kryterium, ponieważ najważniejsza jest dla nas motywacja do pracy i chęć szybkiego uczenia się.

To oferujemy

  • Prostą i szybką procedurę rekrutacji, trwającą około 7 dni, bez zbędnych i stresujących formalności;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, które uzależnione jest, m.in. od doświadczenia i dyspozycyjności danego kandydata, posiadanego statusu studenta lub absolwenta;

  • Możliwość pracy zdalnej po odbyciu szkolenia w naszym krakowskim biurze, zlokalizowanym na Rynku Głównym;

  • Pracę w młodym zespole i miłą atmosferę pracy;

  • Zdobycie cennego doświadczenia w nowych technologiach.

STEINFELD Sp. z o.o. Sp.k.

Firma STEINFELD (STL) z siedzibą w Krakowie (ul. Sławkowska 23/4), została założona w 2015 roku, jako start-up zajmujący się wdrażaniem rozwiązań technologicznych w branży prawnej. W krótkim czasie stała się wiodącą firmą świadczącą usługi z zakresu analizy prawno-biznesowej umów w dziedzinie nowych technologii.

Obszar działania STL obejmuje, w szczególności trenowanie oprogramowania poprzez analizę dokumentów, co pozwala na prowadzenie innowacyjnych, zautomatyzowanych projektów oraz rozwój sztucznej inteligencji (artificial intelligence) w branżach związanych z nową technologią.

Przewiń do profilu firmy