Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy analityk - branża deweloperska

GREEN HOUSE DEVELOPMENT S.A.

Puławska 2

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie budżetów inwestycji deweloperskich oraz ocena ich rentowności

  • raportowanie i analiza wyników projektów deweloperskich (poniesione koszty, przychody ze sprzedaży mieszkań)

  • sporządzanie prognoz przepływów pieniężnych z inwestycji

  • monitorowanie zobowiązań wynikających z warunków emisji obligacji

  • składanie dyspozycji do Banku dotyczących wypłat z mieszkaniowych rachunków powierniczych

  • współpraca z Project Monitorem (dostarczanie wymaganych dokumentów i oświadczeń)

  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami

  • Prowadzenie całości spraw związanych bezpośrednio z zajmowanym stanowiskiem

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, najchętniej w branży deweloperskiej

  • bardzo dobra znajomość programu MS excell

  • zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w profesjonalnym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy