Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk

LAM S.A.

  • Podleśna 17, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

LAM S.A.

Podleśna 17

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • ustalanie cen produktów w naszych sklepach

  • monitorowanie ofert konkurencji, wskazywanie zagrożeń i przewag konkurencyjnych do wykorzystania na rynku w zakresie polityki cenowej

  • kształtowanie strategii sprzedaży wg wskaźników ekonomicznych

  • przygotowywanie analiz i raportów

  • poszukiwanie i wdrażanie nowych narzędzi pozwalających na poprawę efektywności pracy zespołu

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • zdolności analityczne

  • znajomość danych rynkowych i finansowych (cena netto i brutto, dystrybucja, marża detaliczna i hurtowa)

  • umiejętności wyszukiwania i przetwarzania informacji

  • dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel

  • umiejętność formułowania wniosków w oparciu o interpretację danych

  • dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność współpracy w zespole

  • sumienność, dokładność i obowiązkowość

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym i zaangażowanym Zespole

  • uczestnictwo w rozwoju firmy e-commerce w Polsce i zagranicą

  • darmowy bufet: napoje i pyszną kawę z ekspresu ciśnieniowego

  • bezpłatne korzystanie z firmowej siłowni oraz zajęć fitness

  • pracę w nowoczesnej infrastrukturze biurowej (szatnia, prysznice, kantyna z posiłkami w atrakcyjnej cenie)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

LAM S.A.

LAM S.A. od 2020 roku jest spółką należącą do grupy kapitałowej OPONEO.PL S.A. – polskiej firmy obecnej w kilkunastu krajach na rynku europejskim.

LAM S.A. prowadzi sprzedaż poprzez sklep internetowy edrabiny.pl. Specjalizujemy się w sprzedaży drabin i regałów. Niedawno weszliśmy również na rynek niemiecki oraz austriacki, naszym celem jest ciągły rozwój. Dążymy do tego, aby być najlepszym sklepem online w swojej branży w Europie.

Przewiń do profilu firmy