Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Incube CPM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie".
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Incube CPM Sp. z o.o.

Młodszy Analityk - Consulting

Incube CPM Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 08 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie w ciekawych wdrożeniach informatycznych systemów do budżetowania oraz Business Analytics w technologiach IBM Planning Analytics, IBM Cognos Analytics, Onestream oraz Anaplan

  • projektowanie i budowanie od podstaw modele planistyczne oraz raportowe

  • praca w zespołach projektowych dedykowanych klientom z Polski i zagranicy

  • uczestniczenie we wszystkich etapach rozwoju projektu: od analizy wymagań biznesowych przez wdrożenie zaprojektowanego modelu po testy i ewaluację

  • rozwijanie swoich umiejętności dzięki współpracy z doświadczonymi, służącymi radą koleżankami i kolegami

  • praca na styku IT i Biznesu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne, matematyczne, informatyczne (bądź ostatni rok studiów)

  • biegła znajomość Excela

  • dyspozycyjność oraz gotowość do okazjonalnego podróżowania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2\C1)

Mile widziane

  • doświadczenie analityczne w dziale Kontrolingu, Analiz Finansowych lub MIS

  • teoretyczna znajomość zagadnień kontrolingowych w szczególności budżetowania finansowego, operacyjnego oraz raportowania zarządczego

  • doświadczenie w pracy z bazami danych

  • znajomość narzędzi z rodziny IBM Cognos

To oferujemy

cenne doświadczenie w pracy z narzędziami światowego lidera nowych technologii

pracę w młodym, dynamicznym zespole

szkolenia zakończone certyfikatami IBM

pracę w firmie będącej najszybciej rozwijającym się w swojej dziedzinie partnerem IBM w regionie CEE

udział w projektach dla największych firm w kraju oraz międzynarodowych liderów

swobodę w zakresie obowiązków i odpowiedzialności, które dopasowujemy do indywidualnych umiejętności, postępów i preferencji

atrakcyjne wynagrodzenie i premie za wyniki

prywatną opiekę medyczną

kartę Multisport

kurs angielskiego

pyszną kawę, owoce, słodycze

wieczory planszówkowe, mecze siatkówki, wyjścia i wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

Tak się u nas pracuje