Oferta pracy

Młodszy analityk danych

DeMi Poland Sp. z o.o. Sp. k. O firmie

  • Dębica, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dynamicznie rozwijająca się firma DeMi Poland jest producentem marki WOOKAH. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości drewna, metalu, skóry i szkła. Zajmujemy się wszystkimi procesami od etapu koncepcji i projektowania do końcowej fazy sprzedaży gotowego produktu naszym klientom i dystrybutorom zlokalizowanym na całym świecie. Sprzedajemy głównie na rynek zagraniczny. W związku ze zmianami organizacyjnymi poszukujemy zaangażowanych kandydatów gotowych wesprzeć nas swoimi kompetencjami w niżej opisanej roli. Chcesz realizować własne pomysły? Chcesz wspólnie z nami stopniowo budować nowoczesną organizację? Zapraszamy do współpracy!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie zestawień i raportów dla kadry zarządzającej oraz dla poszczególnych jednostek organizacyjnych,
  • tworzenie, utrzymywanie i rozwój narzędzi analitycznych,
  • zbieranie wymagań biznesowych z zakresu narzędzi analitycznych,
  • realizacja zadań związanych z importem/eksportem danych,
  • weryfikacja poprawności działania systemów analitycznych,
  • merytoryczna opieka nad narzędziami,
  • projektowanie prawidłowego przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi narzędziami.

WYMAGANIA:

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie przy analizie danych,
  • doświadczenie przy tworzeniu narzędzi analitycznych,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel - poziom zaawansowany,
  • umiejętność posługiwania się językami VBA oraz SQL,
  • samodzielność, inicjatywa w działaniu, odpowiedzialność, dokładność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole.

MILE WIDZIANE:

  • zdolności i predyspozycje analityczne,
  • znajomość narzędzia Google Analytics,
  • doświadczenie przy analizie danych w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność przełożenia wymagań biznesowych na rozwiązania informatyczne,
  • umiejętność projektowania systemów dostarczających informację zarządczą,
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne.

OFERUJEMY:

  • stałą pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na jedną zmianę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności, system wynagradzania (podstawa + premia),
  • dofinansowanie karty Multisport,
  • szkolenie wstępne,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy