Oferta pracy

Młodszy Analityk Danych

Dalkia Polska Energia S.A.

  • Ścigały 14, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Ścigały 14

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie w procesie transformacji cyfrowej firmy,

  • czynny udział w stworzeniu analityki z procesów produkcji i sprzedaży oraz wsparcie osób odpowiedzialnych za te procesy w bieżącej kontroli KPI,

  • udział w automatyzowaniu procesu raportowania i kontroli budżetów,

  • tworzenie dashboardów managerskich we współpracy ze specjalistami data science.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, matematyka lub podobne),

  • ponadprzeciętne umiejętności analityczne i znajomość podstaw statystyki,

  • nastawienie na poszukiwanie efektywnych rozwiązań,

  • dbałość o jakość wyników pracy oraz otwartość na rozwój,

  • łatwość nawiązywania relacji i nastawienie na współpracę.

Mile widziane

  • umiejętność programowania i znajomość narzędzi BI.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowych strukturach,

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • możliwość pracy hybrydowej,

  • kartę Sodexo Lunch Pass,

  • możliwość korzystania z PKZP,

  • przyjazne miejsce pracy – stawiamy na wsparcie i współpracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

  • 13-tą pensję

  • dodatkowy dzień wolny od pracy

Etapy rekrutacji
1

Daj się znaleźć- wyślij do nas CV!

2

Wywiad telefoniczny i zaproszenie do testów

3

Spotkanie bezpośrednie lub on-line. Selekcja i feedback

4

Witamy na pokładzie! Oferta pracy i list intencyjny

Dalkia Polska Energia S.A. jest częścią międzynarodowej Grupy Dalkia, należącej do koncernu EDF. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników i wykorzystaniu nowoczesnych technologii Grupa zapewnia swoim klientom możliwość kontroli całego łańcucha energetycznego, od dostaw energii, po optymalizację jej zużycia. Jest to możliwe dzięki pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i specjalizacje.

Przewiń do profilu firmy