Oferta pracy

Młodszy Analityk Danych Klienta

Citi PolandO firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Czytasz to ogłoszenie, ponieważ szukasz nowych możliwości zawodowych!
Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą w branży, doświadczoną osobą chcącą zmienić swoją ścieżkę kariery, czy też absolwentem/studentem poszukującym pierwszej pracy, mamy wiele do zaoferowania. Jest to okazja, obok której trudno przejść obojętnie!
Każdego dnia będziesz miał okazję uczyć się, zdobywać nowe umiejętności i kompetencje oraz stawiać czoła ciekawym wyzwaniom, które pomogą Ci się rozwijać.
Nie przegap swojej szansy, aplikuj już teraz na stanowisko Młodszego Analityka w Olsztynie.

Czym jest ISG?
Grupa ds. Usług informacyjnych (ISG) jest odpowiedzialna za dostarczanie wiarygodnych źródeł danych referencyjnych naszym klientom w całej organizacji Institutional Client Services (ICG), poprzez wdrażanie najnowocześniejszych technologii i procesów operacyjnych, które promują gromadzenie, przechowywanie, analizę i dystrybucję danych o produktach, kosztach, kontach oraz działaniach korporacyjnych.

Kluczowe zadania:

  • Zakładanie oraz modyfikacje instrumentów finansowych
  • Identyfikowanie, analiza, sprawdzanie poprawności, wprowadzanie i obsługa danych klientów w aplikacjach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Terminowa i efektywna realizacja wszystkich czynności kontrolnych wynikających z procesów kontrolnych jednostki
  • Praca w systemie zmianowym, mająca na celu wsparcie rynków Europejskich, Azjatyckich i Amerykańskich - 9:00 - 17:00 oraz 15:00 - 23:00
  • Wprowadzanie danych mająca na celu gwarancję, jakości i zgodności danych
  • Współpraca z innymi Departamentami w celu świadczenia wysokiej jakości usług
  • Współpraca z pracownikami z innych regionów na poziomie globalnym w celu rozwiązania problemów
  • Udział w projektach optymalizacyjnych w obszarze COS
Kogo poszukujemy?
  • Oczekujemy komunikatywnej znajomości języka angielskiego, znajomości pakietu MS Office, zdolności analitycznego myślenia, chęci do pracy na rynkach kapitałowych i determinacji w nauce.
  • Nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz!
  • Dyplom nie jest wymagany (jest mile widziany), ponieważ nie zastąpi ambicji i ciężkiej pracy.
Co oferujemy:
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy i uczenia się od najlepszych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie powiększone o dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Dodatkowo: sponsorowany Pracowniczy Plan Emerytalny, Program Pomocy Pracowniczej, Piątki bez Zoomu, Dzień Citi Reset, Dzień Charytatywny, Dzień Rozwoju, elastyczne warunki pracy (w tym praca zdalna), Sieci Affinity, Komitety People Strategy i wiele innych ciekawych inicjatyw;

Ogłoszenie archiwalne