Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk Danych Operacyjnych

LINK Sp. z o.o.O firmie

  • Wiązowna (pow. otwocki), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Jesteśmy liderem na rynku TSL, specjalizującym się w międzynarodowym transporcie drogowym. Jako dynamicznie rozwijająca się firma, stale poszukujemy kandydatów na róże stanowiska!

Wykorzystaj szansę i zgłoś swoją kandydaturę!
MŁODSZY ANALITYK DANYCH OPERACYJNYCH

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i automatyzacja wewnętrznych procesów raportowych w dziale operacyjnym
  • współpraca przy budowie i rozwoju narzędzi analitycznych
  • budowanie i aktualizowanie prognoz
  • udział w okresowym przeglądzie danych podstawowych, inicjowanie i wprowadzanie zmian

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy analityka
  • zaawansowana, poparta praktyką znajomość MS Excel VBA
  • umiejętność pracy analitycznej z bazami danych z wykorzystaniem SQL (dodatkowa umiejętność)
  • wysoko rozwinięte umiejętności wyciągania wniosków na podstawie dostarczonych danych
  • zainteresowanie tematyką analizy danych, data science, big data
  • język angielski

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • udział w ciekawych projektach
  • pracę w młodym, pełnym energii zespole
  • atrakcyjny system premiowy
  • dofinansowanie do karty Multisport

Ogłoszenie archiwalne