Oferta pracy

Młodszy analityk danych

Menard Sp. z o.o.

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie przełożonego, w tym przygotowywanie wewnętrznych rozliczeń wynajmu sprzętu;

  • Udział w pracach projektowych oraz rozwoju narzędzi informacji zarządczej;

  • Wdrażanie rozwiązań zapewniających lepszą organizację działań biznesowych;

  • Administracja wewnętrznym systemem do raportowania produkcji;

  • Analiza danych finansowych oraz operacyjnych i ich weryfikacja pod kątem jakości i Dokładności, oraz wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności.

Nasze wymagania

  • Preferowane ukończone studia na kierunku ekonomicznym, biznesowym lub ścisłym;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel i PowerBI, mile widziana znajomość VBA;

  • Rozwinięte zdolności analityczne;

  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim (B2);

  • Dokładność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań;

  • Umiejętność samodzielnego działania i organizacji pracy;

  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych i językiem SQL będzie dodatkowym atutem!

To oferujemy

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Dofinansowanie do zajęć języków obcych

Firma budowlana Menard Sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku

Przewiń do profilu firmy