Oferta pracy

Młodszy Analityk Danych

Cargill Poland Sp. z o.o.

  • Słupca

    Słupca, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie zespołu profesjonalistów w tworzeniu odpowiedniej strategii poprzez badanie bieżących trendów

  • Wspomaganie kierownictwa w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych poprzez analizę wskaźników i projektowanie raportów

  • Gromadzenie, weryfikacja i obróbka danych w celu generowania raportów

  • Wprowadzanie i analiza danych, audyty danych z różnych działów

  • Tworzenie i dystrybucja raportów

  • Zajmowanie się podstawowymi kwestiami i problemami pod bezpośrednim nadzorem, podczas gdy bardziej złożone kwestie są przekazywane do odpowiednich osób

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe w pokrewnej dziedzinie lub równoważne doświadczenie

  • Wiedza z zakresu raportowania, analizy lub pomiaru wydajności

Mile widziane

  • Angielski

  • Dobra znajmość Excela, Power Point

  • Znajomość Power BI byłaby dużym plusem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

W 2018 roku Cargill zakupił firmę Konspol i od tego czasu Konspol w Polsce reprezentuje business unit Cargilla nazywany Cargill Protein. Konspol Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Słupcy to jedna z najbardziej nowoczesnych w Europie ubojnia kurczaków chłodzonych powietrzem o potencjale 11 tys. sztuk na godzinę oraz nowoczesny zakład przetwórstwa kurczaków. Do zakładu w Słupcy poszukujemy Młodszego Analtyka Danych.

Przewiń do profilu firmy