Oferta pracy

Młodszy analityk danych / SQL Excel

Top Secret

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Top Secret

Żniwna 10/14

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie standardowych raportów i analiz, również w trybie ad hoc

  • Opracowywanie oraz aktualizacja raportów i modeli analitycznych

  • Współpraca z działem handlowym – kalkulacje ad hoc, przygotowywanie analiz oraz modeli potrzebnych do podejmowania decyzji biznesowych

  • Formułowanie wniosków na podstawie otrzymanych wyników

  • Analizowanie wyników sprzedażowych oraz poszczególnych sklepów

Nasze wymagania

  • Znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym, w szczególności znajomość tabel przestawnych

  • Znajomość podstaw języka SQL, w szczególności komend JOIN, INSERT, DELETE, UPDATE

  • Skrupulatność

  • Zdolność logicznego myślenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi