Oferta pracy

Młodszy Analityk Danych Transakcyjnych

Job Impulse Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 29 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer ref.: MADT/Warszawa/122020/IC

Zakres zadań:

  • Analiza przepływu informacji związanych z zakupami w firmie handlowej (przepływ faktur przez EDI)
  • Przygotowywanie ustandaryzowanych raportów na temat niezgodności danych na fakturach w porównaniu do zamówień (różne kody EAN, różne ceny jednostkowe)

Wymagania:

  • Wysoki poziom komunikatywności
  • Systematyczny styl pracy
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Umiejętność obsługi aplikacji Excel, Power Point, teams
  • Znajomość zagadnień związanych z przepływem danych w procesach zakupowych lub znajomość EDI
  • Znajomość zasad księgowości w zakresie rozliczeń zakupów towarów

Nasza oferta:

  • Projekt czasowy na okres ok. 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
  • Praca na rzecz jednej z największych sieci handlowych z branży DIY
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Rozpoczęcie pracy od zaraz
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy