Oferta pracy

Młodszy Analityk Danych

COMPASS & PARTNERS sp. z o.o.O firmie

5 000‐9 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Compass&Partners to mała firma doradcza, dokonująca dużych zmian.

Przez 6 lat funkcjonowania firmy, zebraliśmy zespół, który razem, reprezentuje ponad 100 letnie doświadczenie z dziedziny analiz i zmian procesowych, będących dźwignią rozwoju małych i dużych przedsiębiorstw w Polsce i Europie.

Do każdego z naszych Klientów podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i zależy nam by powierzone zaufanie materializować w konkretnych wynikach biznesowych. Analizujemy procesy, a wszystko co rekomendujemy potrafimy u Klienta wdrożyć i przy zaangażowaniu zasobów wewnętrznych, utrzymać jako standard.

Branże w których potwierdzamy swoją skuteczność m.in: finanse, usługi, produkcja, logistyka.

Twoje główne obowiązki:

  • współudział w projektach doradczych dla naszych klientów biznesowych,
  • analiza danych biznesowych otrzymanych od klientów,
  • ścisła współpraca z analitykami oraz konsultantami, sporadycznie także przedstawicielami klientów,
  • analiza procesów biznesowych,
  • tworzenie wizualnej prezentacji danych.

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • bardzo dobrze poruszasz się w Excelu i lubisz z nim pracować (przydatna będzie praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami do przetwarzania danych w Excelu: formułami, tabelami przestawnymi, a podstawowa choćby znajomość makr VBA byłaby dodatkowym atutem),
  • potrafisz tworzyć prezentacje w PowerPoint,
  • umiesz analizować dane oraz chcesz nauczyć się wyciągać z nich wnioski mówiące o kondycji danego obszaru biznesowego,
  • kreatywnie i z zaangażowaniem podchodzisz do swoich zadań,
  • skrupulatność i terminowość masz we krwi,
  • komunikujesz się wprost i precyzyjnie określasz swoje oczekiwania.

Co oferuje Compass&Partners:

  • wynagrodzenie w widełkach 5000-9000 PLN w zależności od umiejętności i doświadczenia,
  • dynamiczny rozwój w różnorodnych projektach biznesowych,
  • dostęp do szerokiej bazy wiedzy zgromadzonej w toku realizacji projektów,
  • zespół ekspertów, którzy są dyspozycyjni i otwarci na dzielenie się swoim know-how,
  • innowacyjne praktyki zarządzania (brak mikrozarządzania, Home Office, elastyczne godziny pracy, praca na mocnych stronach, wykorzystywanie innowacyjnych aplikacji do komunikacji i zarządzania własną pracą),
  • biuro z pełnym wyposażeniem, w Warszawie przy Rondzie Wiatraczna,
  • współpraca B2B, umowa zlecenie lub umowa o dzieło.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy