Logo Pracuj.pl

Młodszy Analityk Danych

Zespół Sprzedażowy sp. z o.o.O firmie

3 000–4 800
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie / modernizacja ankiet w wykorzystywanym przez Przedstawicieli Handlowych systemie SFA,
  • Wspieranie kadry zarządzającej w procesie decyzyjnym poprzez opracowywanie przejrzystych raportów,
  • Udział w opracowywaniu strategii raportowej dla nowych klientów,
  • Ścisła współpraca z Kierownikami Projektów
  • Analiza danych i opracowywanie rekomendacji biznesowych

Nasze wymagania

  • Biegłe posługiwanie się MS Excel – poziom zaawansowany, mile widziana znajomość VBA,
  • zdolności komunikacyjne
  • rzetelności i dokładności w realizacji zadań

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • rozwój merytoryczny oraz szkolenia
  • udział w różnych projektach dla największych firm FMCG
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

Młodszy Analityk Danych, Warszawa