Oferta pracy

Młodszy Analityk Danych

Adecco Poland Sp. z o.o.

8 00010 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzania analiz z zakresu funkcjonowania rynków (marketplace) w regionie CEE;

  • Wsparcie projektów analitycznych prowadzonych przez zespół CEE Marketplace, w tym zarządzanie wybranymi strumieniami projektów;

  • Analiza danych w Excel / Google Sheets oraz SQL;

  • Tworzenie modeli analitycznych na potrzeby bieżących zadań lub projektów;

  • Wyszukiwanie i rekomendowanie nowych rozwiązań i modeli analitycznych.

Wymagania pracodawcy

  • 1 rok doświadczenia na stanowisku analitycznym lub student 3-5 roku studiów w zakresie statystyki, analityki, matematyki stosowanej i kierunków pokrewnych;

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel / Google Sheets;

  • Dobra znajomość programu SQL, min. poziom podstawowy;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, poziom B2/C1;

  • Mile widziane znajomość języków analitycznych R lub Python lub pakietów statystycznych (SAS, SPSS, STATA itp.);

  • Silne umiejętności pracy zespołowej;

  • Dobra organizacja pracy.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie przez Adecco - umowa o pracę na okres próbny 3 msc., następnie umowa na czas nieokreślony;

  • Praca w systemie hybrydowym

  • Udział w ciekawych projektach biznesowych w szybko zmieniającej się branży opartej na danych;

  • Mentoring doświadczonych analityków i konsultantów biznesowych;

  • Dodatki: catering i przekąski w biurze, dostęp do strefy relaksu (piłkarzyki, ping-pong), happy hours w biurze, eventy integracyjne itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy