Oferta pracy

Młodszy Analityk Danych

TUiR WARTA S.A.

rondo Daszyńskiego 1

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie analiz konwersji oraz ruchu na stronach sprzedażowych,

  • analiza i konsolidacja danych pochodzących z różnych źródeł (bazy i hurtownie danych, Google Analytics itp.),

  • modelowanie i optymalizowanie procesów biznesowych dla rozwiązań e-commerce,

  • automatyzacja procesu raportowania i zbierania danych,

  • realizowanie raportów cyklicznych, jednorazowych, ad-hoc i innych rozwiązań analityczno-raportowych,

  • analizowanie, uzgadnianie i specyfikowanie wymagań w zakresie raportowym,

  • przygotowywanie materiałów zarządczych (raportów i prezentacji biznesowych),

  • przygotowywanie analiz z użyciem narzędzi specyficznych dla e-commerce (Google Analytics, Kibana, Hotjar),

  • wsparcie analityczne projektów zajmujących się ruchem na stronach internetowych Warty oraz realny wkład w rozwój aplikacji webowych.

Nasze wymagania

  • absolwent/student, który ukończył min. II roku studiów (preferowane kierunki ścisłe: ekonomia, matematyka, fizyka),

  • zaawansowana znajomość: Python, SQL, VBA, pakiet MS Office – warunek konieczny,

  • wysoko rozwinięte kompetencje analityczne i umiejętność logicznego myślenia,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie, kreatywność i inicjatywa w działaniu,

  • dostępność minimum 30 godzin tygodniowo,

  • dobre poczucie humoru 🙂

Mile widziane

  • znajomość narzędzi Tableau, Think-cell, Google Analytics, Jira,

  • zainteresowanie i wiedza z zakresu e- commerce, digital marketing oraz SEO.

To oferujemy

  • pracę na podstawie umowy zlecenie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • rozwój merytoryczny i możliwość zdobywania nowych kompetencji,

  • elastyczne godziny pracy,

  • hybrydowy tryb pracy w nowoczesnym biurze na 42 piętrze,

  • miejsce garażowe dla rowerów wraz z infrastrukturą (szatnia + prysznic),

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole, niestety bez owocowych czwartków ☹

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do platformy e-learningowej

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Przewiń do profilu firmy