Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk Danych

MAK Ubezpieczenia Sp. z o.o.

Domaniewska 39

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Menadżerów

  • Współtworzenie i utrzymanie narzędzi raportowych

  • Automatyzacja wewnętrznych procesów raportowych

  • Współpraca przy budowie i rozwoju narzędzi oraz metod analitycznych

  • Weryfikacja jakości danych

  • Wsparcie użytkowników biznesowych w zakresie analizy i interpretacji danych

  • Rozwój i wdrażanie wizualizacji informacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: matematyka, ekonomia, informatyka i ekonometria i pokrewne

  • Także studenci ostatnich lat na wyżej wymienionych kierunkach

  • Rozwinięte zdolności analityczne

  • Swobodna obsługa MS Excel (doświadczenie z VBA mile widziane)

  • Znajomość programu Power Point

  • Umiejętność pracy analitycznej z bazami danych z wykorzystaniem SQL

  • Doświadczenie w obszarze wykonywania analiz będzie dodatkowym atutem

  • Samodzielność, komunikatywność i rzetelność

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki szkoleniom i wsparciu zespołu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość awansu w strukturach firmy

  • Pracę blisko metra

  • Po okresie wdrożeniowym możliwość pracy hybrydowej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Mak Ubezpieczenia - jesteśmy największą w branży firmą z polskim kapitałem. Prowadzimy działalność brokera ubezpieczeniowego. Specjalizujemy się w obsłudze zaawansowanych programów z zakresu ubezpieczeń na życie, komunikacyjnych, majątkowych, odpowiedzialności cywilnej. Od wielu lat należymy do ścisłej czołówki brokerów na krajowym rynku.

Wyróżnia nas nie tylko wszechstronna wiedza, ale także unikalne rozwiązania produktowe i informatyczne. Stanowią one dla nas fundamenty długotrwałych, opartych na zaufaniu relacji.

Kluczem do naszego sukcesu jest kadra. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, w tym 60 licencjonowanych brokerów. Ich działaniami kieruje grono doświadczonych menadżerów.

Więcej o nas możecie przeczytać na stronie:

Przewiń do profilu firmy