Ta oferta pracy jest nieaktualna od 320 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk Danych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Pierwsza w Polsce społecznościowa sieć reklamowa

    Społeczności

    poszukuje do Biura Reklamy w Warszawie osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie raportów dotyczących zebranych danych
    • wyciąganie wniosków
    • optymalizacja kampanii reklamowych
    • ustalanie strategii oraz udoskonalanie rozwiązań w celu maksymalizacji zysków
    • przygotowywanie rozliczeń

    Wymagania:

    • student lub absolwent kierunku ekonomia, finanse, zarządzanie, statystyka, ekonometria, metody ilościowe lub pokrewne
    • znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)
    • bardzo dobra znajomość statystyki oraz zdolności analityczne
    • zamiłowanie do pracy z liczbami
    • umiejętność analizy i przetwarzania danych
    • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (praca w środowisku międzynarodowym)
    • znajomość internetu
    • mile widziane zainteresowanie branżą reklamową
    • dokładność, systematyczność i terminowość
    • nastawienie na cel
    • dobra organizacja pracy
    • pozytywne nastawienie :)

    Obiecujemy:

    • pracę w młodym, zgranym zespole
    • możliwość rozwoju przy realizacji ciekawych kampanii reklamowych
    • pakiet sportowy
    • kurs językowy
    • spełnienie ambicji i satysfakcję z pracy
    • szkolenia z zakresu reklamy i marketingu
    • wyrozumiałość i cierpliwość
    • niesamowite wrażenia każdego dnia
    bottom

    CV należy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj.
    W temacie maila prosimy wpisać "Młodszy Analityk Danych".

    Do aplikacji proszę dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz.U. z 2002r nr 101 poz.926 z pózn.zm/.”