Oferta pracy

Młodszy Analityk Danych

Trans.eu Group S.A.

Racławicka 2

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Analizą danych oraz rekomendacją aktywności usprawniających działanie biznesu

  • Monitorowaniem oraz analizą wyników sprzedażowych pod kątem wsparcia analitycznego Pionu Sprzedaży

  • Optymalizacją zapytań do bazy danych oraz zarządzaniem zapytaniami

  • Prognozowaniem oraz planowaniem sprzedaży

  • Tworzenie metryk jakościowych i ilościowych zespołu analitycznego

  • Wdrażanie metryk operacyjnych do wewnętrznego systemu raportowego

  • Realizacją raportów oraz przedstawianiem wniosków z dokonanych analiz

  • Dbałością o ciągłą optymalizację procesów raportowych i analitycznych

  • Ścisłą współpracą z innymi Spółkami w ramach grupy Trans.eu w zakresie rekomendacji kierunków rozwoju

Nasze wymagania

  • Umiejętność analizy danych oraz wyciągania wniosków

  • Doskonała znajomość programu MS Excel

  • Znajomość MySQL

  • Praktyczna znajomość MS Access

  • Podstawowa znajomość PHP/Python

  • Inicjatywa oraz samodzielność w działaniu

  • Dociekliwość w analizowaniu danych

Mile widziane

  • Qlik Sense

  • REST oraz protokołów SOAP

To oferujemy

  • prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,

  • codziennych, pysznych śniadań,

  • eventów integrujących zespół,

  • voucherów podarunkowych i bonów świątecznych,

  • ośrodka wczasowego nad jeziorem do dyspozycji pracowników,

  • masaży, odciążających nasz kręgosłup

  • jednorazowych dopłat do żłobka i przedszkola,

  • biblioteki do dyspozycji, stale wzbogacanej o nasze propozycje,

  • zajęć i sekcji sportowych, organizowanych w firmie i poza nią

  • start-upowej, luźnej atmosfery

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Dołączysz do teamu Productivity & Effectiveness Analysis zajmującego się tworzeniem oraz analizą metryk wewnątrzfirmowych pod kątem produktywności.

Brzmi dobrze?

Jeśli interesuje Cię obszar Analizy Danych, potrafisz zrozumieć biznes poprzez pryzmat danych z różnorodnych źródeł a dodatkowo lubisz tworzyć nowe rozwiązania i szukać przestrzeni do rozwoju to zapraszamy do naszego Zespołu! Kliknij APLIKUJ i wpadnij do nas!

Przewiń do profilu firmy