Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy analityk danych

Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska spółka komandytowa

  • Kwidzyńska 2, Psie Pole, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Kwidzyńska 2

Psie Pole

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft SQL Server

  • Microsoft Excel

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie zestawień z baz danych z wykorzystaniem SQL, ich analiza i formułowanie wniosków,

  • optymalizacja zapytań SQL,

  • dbanie o poprawność danych w bazach danych,

  • współpraca przy tworzeniu rozwiązań informatycznych.

Nasze wymagania

  • znajomość SQL,

  • dobra znajomość MS Excel i chęć rozwijania swoich umiejętności,

  • umiejętność analizowania informacji i danych, odkrywania i dostrzegania zależności, wyciągania na ich podstawie wniosków,

  • mile widziana będzie znajomość zasad działania relacyjnych baz danych,

  • łatwość komunikacji, umiejętność aktywnego słuchania (zdobycie informacji, ale także poznanie punktu widzenia rozmówcy) oraz budowania pozytywnych relacji,

  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność szybkiego uczenia się.

Mile widziane

  • znajomość zasad działania relacyjnych baz danych.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 14

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • kanban

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • praca w trybie zdalnym, okazjonalnie praca w biurze we Wrocławiu

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

  • jednozmianowa praca od poniedziałku do piątku = wolne weekendy!

  • 2-3 miesięczne wdrożenie do pracy u boku opiekuna adaptacyjnego

  • możliwość rozpoczęcia pracy między 06:40 a 08:00

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

  • zgrany zespół, dbający o atmosferę na co dzień - wspieramy się w swoich działaniach

  • dofinansowanie pakietu medycznego

  • dofinansowanie karty Multisport

  • atrakcyjna oferta ubezpieczenia na życie i ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie rekrutacyjne z przełożonym i HR

3

Szybka informacja zwrotna

Od lat stawiamy na ludzi pragnących uczyć się i rozwijać. Większość zespołu stanowią ludzie młodzi, studenci i absolwenci studiów wyższych, wnoszący do Kancelarii zaangażowanie i entuzjazm, ale też swoje doświadczenie zawodowe.

Sprawdź, czy czekamy na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy