Oferta pracy

Młodszy Analityk Danych

Farutex Sp. z o.o.

  • Gorzowska 4, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Gorzowska 4

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie raportów na potrzeby biznesu w zakresie obszarów: sprzedaży, zakupów, magazynowania, logistyki i finansów

  • Realizowanie raportów cyklicznych, jednorazowych, ad-hoc

  • Testowanie, wdrażanie oraz utrzymanie rozwiązań raportowych

  • Wsparcie użytkowników biznesowych w zakresie analizy i interpretacji danych

  • Aktywny udział w projektach

  • Weryfikacja jakości danych

  • Analiza i prezentacja wyników oraz proponowanie rozwiązań na podstawie wygenerowanych raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziani absolwenci kierunków ścisłych

  • Bardzo dobra znajomość aplikacji Excel/Power Point

  • Umiejętność przygotowywania analiz, raportów i prezentacji

  • Skrupulatność i dokładność

  • Zdolność analitycznego myślenia i efektywnej komunikacji wewnątrz organizacji

Mile widziane

  • Znajomość VBA, Power BI, Power Query

  • Znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Elastyczne godziny pracy, system hybrydowy

  • Szkolenia dostosowane do własnych potrzeb i możliwość rozwoju

  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw i realny wpływ na rozwój firmy

  • Praca w środowisku otwartym na innowacje i testowanie nowych rozwiązań

  • Środowisko nastawione na współpracę i niekorporacyjna atmosfera

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • możliwość rozwoju

Firma Farutex jest liderem w dystrybucji żywności i napojów dla sektora Horeca w Polsce, należąca do międzynarodowej grupy Bidcorp.

Przewiń do profilu firmy