Młodszy Analityk - Departament Zarządzania Ryzykiem

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.09.2017
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 04.10.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 26 lat oferujemy profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

 Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

MŁODSZY ANALITYK
Departament Zarządzania Ryzykiem
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu oceny kondycji finansowej podmiotów gospodarczych
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu analiz i podejmowaniu decyzji kredytowych
  • Poczucie odpowiedzialności za jakość wykonywanych zadań oraz profesjonalną obsługę kilenta.
  • Umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą
  • Bardzo dobrą znajomość MS Office
  • Mile widziani studenci V roku ustudiów oraz absolwenci studiów magisterkich na kierunkach: finanse i rachunkowość, ekonomia, matematyka, zarządzanie oraz pokrewnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Główne zadania:

  • Analiza wniosków i rozpatrywanie filtrów ryzyka
  • Badanie i ocena sytuacji ekonomiczno-finansowej klientów pod kątem oceny ryzyka transakcji leasingowej
  • Podejmowanie decyzji dot. udzielenia finansowania w formie leasingu dla średnich i małych przedsiębiorstw

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę na zastępstwo wraz z opieką medyczną oraz pakietem socjalnym
  • W okresie próbnym, plan wdrożenia, dzięki któremu poznasz specyfikę pracy swojego zespołu oraz poszczególnych zespołów firmy
  • Zdobycie wiedzy i rozwój umiejętności poprzez współpracę z wieloma ekspertami oraz udział w szkoleniach
  • Pracę w środowisku, w którym wartościami kluczowymi są: szacunek, rozwój kompetencji, budowanie zaufania oraz odpowiedzialność i efektywność.

Wybrane osoby, będą uczestniczyły w dwuetapowym procesie rekrutacyjnym.

Dołącz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, mającej konkurencyjną ofertę dla biznesu, wciąż rozwijającej się poprzez rozwój własnych pracowników.

Więcej o Millennium Leasing na: www.millennium-leasing.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Wysyłając aplikację prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz.883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się