Oferta pracy

Młodszy Analityk ds. Automatyzacji Testów

Acturis Poland Sp. z o.o.O firmie

Acturis Poland Sp. z o.o.

Legnicka 48f

Wrocław

Acturis Poland
Sp. z o.o.

Jesteśmy liderem na rynku ubezpieczeniowym w Wielkiej Brytanii, gdzie działamy od 20 lat. Rozwijamy własną platformę internetową i z sukcesem dostarczamy innowacyjne rozwiązania. Do wrocławskiego oddziału firmy poszukujemy osób, które chcą wykorzystać swoje umiejętności (niekoniecznie doświadczenie) w firmie IT i rozpocząć budowanie własnej ścieżki kariery właśnie w tej branży.

Spróbuj swoich sił, jeśli masz:

  • Ukończone studia wyższe
  • Bardzo dobry język angielski w mowie i piśmie (minimum B2)
  • Zorientowanie na szczegóły i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Gotowość do dzielenia się wiedzą oraz chęć nauki
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej

Twoje przyszłe zadania:

  • Komunikacja z analitykami biznesowymi i deweloperami
  • Tworzenie i utrzymywanie testów automatycznych
  • Analiza i weryfikacja wyników testów
  • Zarzadzanie błędami
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji testowej

Mile widziane:

  • Podstawowa wiedza z zakresu: Python, Java lub C++
  • Znajomość narzędzi (TestComplete lub inne) i podstaw automatyzacji testów
  • Certyfikat ISTQB - Foundation Level
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Wykorzystywane narzędzia:

  • TestComplete
  • SQL Management Studio
  • MS Office
  • Narzędzia wewnętrzne

Benefity
Pracę z nowymi technologiami
Prywatną opiekę medyczną
Możliwość zmiany ścieżki kariery
Możliwość rozwoju i awansu
Kursy językowe
Szkolenia i warsztaty
Świeże owoce
Ubezpieczenie grupowe
Wyjazdy do Kopenhagi
Kartę Multisport

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy