Logo Pracuj.pl

Młodszy Analityk ds. Finansowych

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działań związanych z prowadzeniem projektów IT, rozliczeniami projektów i IT
  • Planowanie, koordynacja działań związanych z rozliczaniem pracy w ramach spółek z Grupy
  • Weryfikacja i optymalizacja wydatków w ramach IT
  • Sporządzanie raportów, zestawień, analiz związanych z prowadzonymi projektami oraz działaniami IT w ramach Grupy

Nasze wymagania

  • Znajomość podstaw rachunkowości, umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • Samodzielność oraz entuzjazm w działaniu, otwartość na nowe wyzwania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała organizacja zadań przy wielu projektach jednocześnie

Mile widziane

  • Znajomość obsługi SAPa lub Tableau

To oferujemy

  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilną, długotrwałą współpracę
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, nauka jęz. angielskiego)
  • Dostęp do usług oferowanych przez Grupę na korzystnych warunkach (oferty pracownicze)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • inicjatywy dobroczynne

Aktualne oferty pracodawcy
AL/S/MW/45/1020

Młodszy Analityk ds. Finansowych, Konstruktorska 4, Warszawa