Oferta pracy

Młodszy Analityk ds. Implementacji Klientów

Citi PolandO firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Młodszy Analityk ds. Implementacji Klientów daje możliwość z perspektywy sprzedażowej na generowanie przychodów dla nowych biznesów/klientów.

Częscią tego departamentu są zespoły Quality Assurance, Offboarding oraz Delegated Reporting do których obecnie poszukujemy specjalistów.

Specjalista ds. Implementacji Klientów daje możliwość z perspektywy sprzedażowej na generowanie przychodów dla nowych biznesów/klientów.
Miejsce pracy: Olsztyn, Polska

Kluczowe zadania

  • Zakładanie oraz modyfikacje instrumentów finansowych
  • Efektywna funkcja wprowadzania danych mająca na celu gwarancję, jakości i zgodności danych
  • Terminowa i efektywna realizacja wszystkich czynności kontrolnych wynikających z procesów kontrolnych jednostki
  • Praca w systemie zmianowym, mająca na celu wsparcie rynków Europejskich, Azjatyckich i Amerykańskich
  • Efektywna współpraca z innymi Departamentami w celu świadczenia wysokiej jakości usług
  • Współpraca z pracownikami z innych regionów na poziomie globalnym w celu rozwiązania problemów
  • Identyfikowanie, analiza, sprawdzanie poprawności, wprowadzanie i obsługa danych klientów w aplikacjach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Udział w projektach optymalizacyjnych w obszarze COS
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie) – praca w jezyku angielskim
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność szybkiego i bezbłędnego wprowadzania i autoryzowania danych
  • Efektywność oraz zaangażowanie w pracę
Oferujemy:
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie powiększone o dodatek za pracę w godzinach nocnych

Ogłoszenie archiwalne