Młodszy Analityk ds. Kampanii Reklamowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.01.2019
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 09.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    MAKR/2019/MZ

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • doradztwo w zakresie planowania i optymalizacji kampanii reklamowych
    • podejmowanie decyzji dotyczących zakupu kampanii reklamowych na rynku polskim
      oraz rynkach zagranicznych
    • analiza i raportowanie wyników kampanii
    • analiza rynku i konkurencji
    • wsparcie w rozwoju narzędzi analitycznych i systemów
    • wsparcie w obsłudze i koordynacji projektów reklamowych (współpraca z zespołami marketingu i sprzedaży oraz z zewnętrznymi partnerami w Polsce i zagranicą)
    • udział w projektach rozwojowych i badawczych (opracowywanie testów, analiza wskaźników, potencjału rozwojowego dla reklamy)

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat (kierunki ścisłe – analityczne, finansowe, marketingowe)
    • doświadczenie w analizie danych sprzedażowych/ zakupowych/ analizie
      efektywności kampanii reklamowych mile widziane
    • sprawne korzystanie z MS Excel
    • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
    • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
    • własna inicjatywa, nastawienie na szukanie rozwiązań
    • zaangażowanie oraz motywacja do zdobywania nowych doświadczeń w zakresie analizy reklamowej i marketingowej
    • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania oraz podejmowania decyzji

    OFERUJEMY:

    • ciekawe projekty w najszybciej rozwijającej się firmie w Polsce
    • autorskie narzędzia i systemy analityczne
    • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
    • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport
    • elastyczne godziny pracy
    • wieczory gier planszowych, świeże owoce i inne przyjemności
    • fajne biuro w super lokalizacji z chill out strefami
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.