Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk ds. Katalogowania

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    OEC jest liderem w zakresie dostarczania rozwiązań technologicznych dla branży motoryzacyjnej.

    Jesteśmy międzynarodową firmą, specjalizującą się w katalogowaniu cześci zamiennych, jak również w dostarczaniu rozwiązań biznesowych i narzędzi do zarzadzania danymi.

    Współpracujemy z około 50 międzynarodowymi markami samochodowymi oraz z ponad 150 000 dealerów samochodowych na całym świecie.
    Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    • Podejmowanie decyzji serwisowych w oparciu o analizę danych dostarczanych przez klienta
    • Przygotowywanie tekstu do katalogów dla nowych modeli samochodów oraz aktualizowanie istniejących katalogów
    • Tworzenie ilustracji na podstawie wizualizacji 3D oraz rysunków technicznych
    • Udzielanie wsparcia i kontakt z reprezentantami klienta (m.in. Dealerzy części zamiennych, inżynierowie)
    • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy (m.in. Kontrola jakości, ilustratorzy, wsparcie techniczne dealerów)
    • Poszukiwanie rozwiązań poprawiających jakość dostarczanego produktu

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość ang.
    • Umiejętność logicznego myślenia
    • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word)
    • Mile widziana znajomość budowy samochodu
    • Umiejętność komunikacji interpersonalnej oraz pracy zespołowej
    • Dobra organizacja czasu pracy
    • Dokładność, skrupulatność, i zaangażowanie w powierzane obowiązki
    • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Praca w międzynarodowym środowisku
    • Umowa o pracę
    • Możliwość ciągłego korzystania z języka angielskiego
    • Doskonała atmosfera i środowisko pracy
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta Multisport
    • Bilety do kina
    • Budżet szkoleniowy
    • Świeże owoce w biurze
    • Udział w akcjach charytatywnych
    • Udział w wydarzeniach integracyjnych
    • Możliwość dołączenia do programu ubezpieczeń na życie
    • Praca w lokalizacjach położonych w centrum miasta

    Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim klikając w przycisk:

    Prosimy o załączenie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko, ogłoszonego 09 lipca 2018 r. i prowadzonego przez firmę „OEC Sp. z o.o.” sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”