Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Analityk ds. Kontrolingu Operacyjnego

Jeronimo Martins Polska S.A.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Młodszy Analityk ds. Kontrolingu OperacyjnegoNumer ref.: M037

Na tym stanowisku będziesz
odpowiedzialny za:

  • raportowanie wyników wybranych obszarów biznesowych
  • udział w procesie budżetowania oraz prognozowania finansowego
  • przygotowywanie analiz na potrzeby zarządcze
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • przygotowanie kalkulacji na potrzeby systemu premiowego
  • raportowanie oraz analiza poziomu zapasów
  • rozwój narzędzi w zakresie raportowania i tworzenia analiz.

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, bądź pokrewne
  • mile widziane doświadczenie w dziale kontrolingu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min B2)
  • mile widziane doświadczenie w SAP, SAP Business Object lub SAS Enterprise Guide
  • umiejętność pracy z dużą ilością danych, skrupulatność i dokładność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego,
  • dostęp do bogatego pakietu socjalnego (20 programów socjalnych w tym: karty Multisport, prywatna opieka medyczna),
  • stabilność zatrudnienia.

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025)  ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2020/03/Polityka-prywatnos%CC%81ci-JMP.pdf

Ogłoszenie archiwalne