Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Analityk ds. Kosztów Produkcji w Dziale Controllingu

Anwis Sp. z o.o.O firmie

  • Smocza 16/18, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Anwis Sp. z o.o.

Smocza 16/18

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • Analiza planowanych kosztów wytworzenia i rzeczywistych kosztów produkcji, wyszukiwanie powodów odchyleń

  • Analiza marż na zleceniach produkcyjnych

  • Sprawdzanie poprawności przewodników zleceń produkcyjnych (struktura materiałowa, czasy operacji, procesy, narzuty kosztów)

  • Analiza kosztów produkcji i przepływów materiałowych

  • Wycena wyrobów gotowych

  • Wyszukiwanie obszarów poprawy marży

  • Obróbka i analiza dużej ilości danych

  • Wykonywanie zleconych analiz i zestawień

Nasze wymagania

  • Wysoka zdolność szybkiej nauki i duża chęć rozwoju

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Roczne doświadczenie w firmie produkcyjnej – mile widziane

  • Wysoko rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków i rekomendacji

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (lub w trakcie) - preferowane kierunki: finanse, controlling, Big data, zarządzanie

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziana

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie z ponad 40 letnim doświadczeniem

  • Umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię uzależnioną od wyników pracy

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dodatkowe świadczenia z ZFŚS

  • Świadczenie z okazji świąt Bożego Narodzenia

  • Udział w spotkaniach świątecznych i integracyjnych

  • Choinka dla dzieci

  • Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne