Oferta pracy

Młodszy Analityk ds. Obsługi Klienta LORO

Citi HandlowyO firmie

Rekrutacja zdalna

Citi Handlowy

Wincentego Pstrowskiego 16

Olsztyn

Młodszy Analityk ds. Obsługi Klienta LORONumer ref.: 20207097

Masz dosyć monotonnych procesów?

Chcesz kontynuować pracę w bankowości, ale od strony aktywnego kontaktu z Klientami LORO - czyli z bankami, które maja rachunek w Banku Handlowym?

Lubisz rozmawiać, dzwonić, pisać emaile, rozwiązywać sprawy, które na początku wydają się kosmosem a potem dają poczucie mega zadowolenia z własnych pomysłów i szukania rozwiązań wspólnie z innymi zespołami, a przede wszystkim lubisz lub potrzebujesz nowych wyzwań...

Zacznij karierę w Sekcji Obsługi Klienta Loro!

Praca w Sekcji Obsługa Klienta Loro to przede wszystkim kontakt e-mail, telefoniczny oraz poprzez aplikacje bankowe z Klientami Loro w celu dostarczenia jak najlepszego serwisu. To również bliska współpraca z doradcami, jednostkami operacyjnymi i biznesowymi Banku z obszaru prawnego i produktowego.

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z Klientami Loro – bankami pośredniczącymi, którzy są Klientami Banku w celu wyjaśniania błędnych dyspozycji Klienta;
  • Współpracę z regionalnymi jednostkami wsparcia oraz implementacji systemów Banku celem rozwiązywania problemów oraz doskonalenia stosowanych rozwiązań;
  • Identyfikację nieefektywnych procesów bankowych oraz współpracę z innymi Jednostkami Banku w celu wypracowania i wdrożenia usprawnień;
  • Aktywne uczestnictwo w kształtowaniu dalszego rozwoju wykorzystywanych systemów i aplikacji;
  • Prowadzenie szkoleń dla klientów.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze Klienta i/lub dobra znajomość produktów bankowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania trudnych, złożonych reklamacji;
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office;
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków i konsekwencja w działaniu;
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Dodatkowym atutem będą:

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub bankowym (lub w trakcie studiów);
  • Komunikatywność i otwartość na nowe rozwiązania, procesy, innowacje w Customer Experience;
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju poprzez realizację ciekawych zadań i dostęp do najnowszych technologii;
  • Ciekawe wyzwania w ramach pracy bezpośrednio z Klientem jak i z platformami bankowości elektronicznej;
  • Współpracę z Klientami globalnymi i lokalnymi;
  • Współpracę z różnymi jednostkami banku na świecie;
  • Możliwość poznania szerokiego wachlarza produktów bankowych;
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie);
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w kursach i szkoleniach;
  • Stałą umowę o pracę;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w dynamicznym i doświadczonym zespole.

Rola Młodszego Analityka ds. Obsługi Klienta jest usytuowana w Banku Handlowym S.A. w Warszawie:

Program jest realizowany w miastach:

Bełchatów, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chełm, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Kutno, Legnica, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Mielec, Nowy Sącz, Oborniki Wielkopolskie, Olsztyn, Opole, Ostrów Wielkopolski, Pabianice, Piekary Śląskie, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Puławy, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Siedlce, Siemianowice Śląskie, Sieradz, Skarżysko Kamienna, Sosnowiec, Stalowa Wola, Stargard Szczeciński, Szczecin, Świdnica, Tarnowo Podgórne, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zamość, Zielona Góra, Żory.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy