Oferta pracy

Młodszy analityk ds. rozliczeń

BPO InternationalO firmie

Rekrutacja zdalna

BPO International

Marszałkowska 89

Warszawa

Opis stanowiska:

  • Identyfikowanie brakujących i nienależnych wpłat od kontrahentów;
  • Ewidencjonowanie wpłat od kontrahentów;
  • Wyjaśnienie z kontrahentami sytuacji problematycznych związanych z płatnościami;
  • Weryfikowanie faktur od kontrahentów;
  • Wyjaśnianie nieprawidłowości w fakturach;
  • Windykacja należności od kontrahentów;
  • Raportowanie relacji finansowych z kontrahentami;
  • Tworzenie i rozwijanie narzędzi (Excel, VBA, SQL, PowerBI) stosowanych w dziale.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Excel - MUSISZ ZNAĆ FUNKCJE: wyszukaj.pionowo(); suma.warunków(); jeżeli; licz.jeżeli; czy.liczba(); fragment.tekstu(); zaokr();
  • Używanie skrótów klawiszowych, formatowanie komórek, dodawanie napisów, operacje na wartościach „prawda” i  „fałsz”, filtrowanie warunkowe za pomocą własnej reguły;
  • Podstawowa znajomość dowolnego dialektu SQL - select, update, where, join, group by, sum, count, having, operatory: and, or, in <, >, < >, =, like, between;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie, co najmniej na poziomie B2 – warunek konieczny;
  • Zdolność analitycznego myślenia – warunek konieczny;
  • Zdolność do rozwiązywania sytuacji problematycznych;
  • Wysoka komunikatywność;
  • Samodzielność;
  • Dociekliwość, wytrwałość, drobiazgowość i rzetelność;
  • Otwartość na zmiany i umiejętność dostosowania się do dynamicznego środowiska;
  • Mile widziana znajomość obsługi VBA i PowerBI.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku z twórczymi ludźmi;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w wielokulturowej firmie;
  • Możliwość realizowania własnych projektów;
  • Rozwój swoich umiejętności oraz realną szansę awansu – nasze przedsiębiorstwo wciąż się rozwija i poszerza swoją działalność, dzięki czemu każdy ma szansę na rozwijanie swoich umiejętności oraz udział w ciekawych projektach,
  • Biuro w centrum Warszawy;

Nie czekaj - daj nam się poznać - aplikuj!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy