Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy analityk ds. rozliczeń

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Homeglobal.com to serwis pomagający rozwinąć karierę w branży sprzedaży bezpośredniej.
    Dla naszych klientów, prowadzimy szeroko zakrojone projekty telemarketingowe.
    W związku z rozwojem sieci dystrybucji poszukujemy do zespołu odpowiedzialnego za rozliczenia kontrahentów z płatności COD osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Identyfikowanie brakujących i nienależnych wpłat od kontrahentów;
    • Ewidencjonowanie wpłat od kontrahentów;
    • Wyjaśnienie z kontrahentami sytuacji problematycznych związanych z płatnościami;
    • Weryfikowanie faktur od kontrahentów;
    • Wyjaśnianie nieprawidłowości w fakturach;
    • Windykacja należności od kontrahentów;
    • Raportowanie relacji finansowych z kontrahentami;
    • Tworzenie i rozwijanie narzędzi (Excel, VBA, ACCESS, SQL) stosowanych w dziale.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość Excel - MUSISZ ZNAĆ FUNKCJE: wyszukaj.pionowo(); suma.warunków(); licz.jeżeli czy.liczba(); fragment.tekstu();zaokr().;
    • Używanie skrótów klawiszowych, formatowanie komórek, dodawanie napisów, operacje na wartościach „prawda” i  „fałsz”, filtrowanie warunkowe za pomocą własnej reguły);
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie co najmniej na poziomie B2 – warunek konieczny;
    • Zdolność analitycznego myślenia – warunek konieczny;
    • Zdolność do rozwiązywania sytuacji problematycznych;
    • Wysoka komunikatywność;
    • Samodzielność;
    • Dociekliwość, wytrwałość, drobiazgowość i rzetelność;
    • Otwartość na zmiany i umiejętność dostosowania się do dynamicznego środowiska;
    • Mile widziana znajomość obsługi VBA, ACCESS i dowolnego dialektu SQL.

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznym środowisku z twórczymi ludźmi;
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w wielokulturowej firmie;
    • Możliwość realizowania własnych projektów;
    • Rozwój swoich umiejętności oraz realną szansę awansu – nasze przedsiębiorstwo wciąż się rozwija i poszerza swoją działalność, dzięki czemu każdy ma szansę na rozwijanie swoich umiejętności oraz udział w ciekawych projektach,
    • Biuro w centrum Warszawy.
    bottom

    Zainteresowane osoby, prosimy o zgłaszanie swojej Kandydatury poprzez przycisk APLIKUJ.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    MASZ PYTANIA?
    +48 22 242 89 48