Oferta pracy

Adamed Pharma S.A.

Młodszy Analityk ds. Rozwoju Technicznego

Adamed Pharma S.A. O firmie

  • Piłsudskiego 5, Pabianice
    Pabianice, łódzkie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 14 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Piłsudskiego 5

Pabianice

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój oraz walidacja metod analitycznych (API, wyrób gotowy - HPLC, UHPLC),

  • Przeprowadzanie analiz ilościowych i jakościowych produktów farmaceutycznych zgodnie z zasadami GMP,

  • Interpretację wyników przeprowadzonych badań,

  • Dbałość o aparaturę analityczną,

  • Opracowywanie procedur i instrukcji postępowania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne,

  • Znajomość instrumentalnych oraz klasycznych technik analitycznych (UHPLC, HPLC, TLC, GC, UV-VIS, IR i inne),

  • Znajomość zagadnień związanych z rozwojem, walidacją oraz transferem metod analitycznych,

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,

  • Otwartość na zmiany i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)

  • Kafeterię szkoleń

  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)

  • Zorganizowany transport do pracy lub parking

  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje