Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk ds. Rynku i Energii Elektrycznej

Trend Energy Solutions S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie, katalogowanie i analizowanie danych rynkowych energii elektrycznej i gazu ziemnego

  • bieżące monitorowanie cen na rynku gazu ziemnego i energii elektrycznej w Polsce i Europie;

  • monitorowanie wydarzeń na rynkach surowców energetycznych;

  • przygotowywanie analiz rynkowych (w tym analiz fundamentalnych i technicznych) dla wybranych produktów;

  • przygotowywanie długoterminowych raportów rynkowych;

  • wsparcie przy tworzeniu modeli prognostycznych cen w obszarze rynku energii;

  • przedstawianie wniosków analiz w postaci prezentacji lub raportów;

  • śledzenie i badanie skutków zmian legislacyjnych wpływających na rynki energii i gazu.

Nasze wymagania

  • zdolności analityczne oraz umiejętność pracy na dużych zbiorach danych;

  • wykształcenie wyższe (techniczne/ekonomiczne) lub ostatni rok studiów;

  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem rynku energetycznego;

  • wysokie zdolności analityczne oraz komunikacyjne;

  • nastawienie na realizacje celów;

  • rzetelność, samodzielność i odpowiedzialność;

  • elastyczność i dyspozycyjność;

  • gotowość do stałego zdobywania i poszerzania wiedzy;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację biznesowa ;

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym.

To oferujemy

  • możliwość nauki i rozwoju zawodowego w obszarze handlu energią elektryczna i gazu ziemnego;

  • realny wpływ na rozwój Firmy i własny

  • pracę w młodym, aktywnym, zgranym zespole;

  • udział w ciekawych projektach inwestycyjnych w zakresie niskoemisyjnych źródeł energii;

  • prace w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Trend Energy Solutions S.A.

Trend Energy Solutions S.A. jest spółką z grupy Trend Glass renomowanego producenta wysokiej jakości produktów szklanych, którego odbiorcami są klienci w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych.. Spółka Trend Energy Solutions S.A. jest firmą dedykowaną do zarządzania dostawami energii elektrycznej oraz gazu ziemnego w ramach grupy kapitałowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Analityk ds. Rynku i Energii Elektrycznej.

Przewiń do profilu firmy