Oferta pracy

Młodszy Analityk ds. Strategii Zarządzania Przychodem

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Na stanowisku Analityka ds. Przychodu odpowiadać będziesz za przyznane portfolio tras. Twoim celem będzie maksymalizacja przychodu w wyniku zarządzania strategią cenową, ofertą grupową lub przewidywania popytu. Strategie zarządzania przychodem podejmować będziesz na podstawie analizy danych pochodzących z niezależnych źródeł, współpracy ze Sprzedażą na rynkach i ciągłej obserwacji zachowań rynkowych oraz najbliższej konkurencji. Decyzje będą miały wpływ zarówno na wynik rejsów odlatujących w przeciągu najbliższych dni, jak i będziesz ustalać długoletnią strategię rozwoju PLL LOT, np. poprzez prowadzenie procesu budżetowego czy uczestnictwa w otwarciu nowych tras.

Nasze wymagania

  • Szukamy najlepszych – analityków, strategów, osób z doświadczeniem operacyjnym lub wprawionych w pracy przy strategiach rozwoju i projektach technicznych.

  • Szukamy osób nastawionych na ciągłą naukę i rozwój – sumiennych i bardzo dobrze zorganizowanych. Sprawnie komunikujących swoje pomysły oraz strategie – również w języku angielskim.

  • Przy funkcjach strategicznych bardzo cenimy sobie kandydatów po studiach biznesowych, ekonomicznych, matematycznych lub statystycznych.

  • Funkcje systemowe rekomendujemy kandydatom z edukacją techniczną, inżynieryjną lub doświadczeniem operacyjnym.

To oferujemy

  • Tworzymy bardzo zgrany zespół, zorientowany na wspólne osiąganie sukcesów.

  • Pracując z nami masz realny wpływ na bieżące działania i strategię biznesową LOT.

  • LOT nieustannie się rozwija, jest to możliwe między innymi dzięki podnoszeniu kompetencji pracowników. Dlatego dbamy o rozwój naszego zespołu, biorąc udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

  • LOT gwarantuje ekspozycję na mnogość kultur i dynamiczną współpracę w międzynarodowym środowisku. Uczymy się o zarządzanych przez nas rynkach dzięki cyklicznym delegacjom.

  • Ofertujemy bogaty pakiet świadczeń, w tym: bilety lotnicze na połączenia LOT i wybrane linie lotnicze całego świata.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi