Oferta pracy

Młodszy Analityk ds. Wdrożeń Klientów

Citi HandlowyO firmie

Rekrutacja zdalna

Citi Handlowy

Wincentego Pstrowskiego 16

Olsztyn

Młodszy Analityk ds. Wdrożeń KlientówNumer ref.: 20215414

Obowiązki:

  • Profesjonalna i terminowa obsługa dyspozycji Klientów, w zakresie parametryzacji rachunków Klientów Korporacyjnych w systemie bankowym;
  • Parametryzacja ustawień adresowych dotyczących wyciągów w systemie;
  • Kontrola oraz ocena poprawności instrukcji dotyczących parametryzacji klientów, rachunków pod względem merytorycznym i formalnym;
  • Aktywne inicjowanie i samodzielne wdrażanie działań usprawniających i jakościowych;
  • Przygotowywanie raportów i analiz statystycznych dotyczących realizowanego procesu;
  • Bieżące i samodzielne wydawanie procedur operacyjnych dotyczących obsługiwanego procesu;
  • Udział w procesach kontrolnych w ramach Biura.

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, kreatywność oraz zdolności analityczne;
  • Dobra znajomość MS Office (Excel,Word);
  • Mile widziane umiejętności techniczno – informatyczne;
  • Swoboda pracy z nowymi technologiami.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, samodzielną w działaniu, posiadasz zdolności analityczne, potrafisz budować relacje biznesowe, nie boisz się nowych wyzwań oraz zależy Ci na rozwoju w strukturach Banku Handlowego to czekamy właśnie na Ciebie.

Oferujemy:

  • Unikalny pakiet benefitów socjalnych w tym: opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, trzeci filar emerytalny;
  • Możliwość rozwoju w strukturach Banku;
  • Przyjazną, wspierającą atmosferę w pracy.
Rola Młodszy Analityk ds. Wdrożeń Klientów jest usytuowana w Banku Handlowym S.A. w Warszawie:

Program jest realizowany w miastach:

Bełchatów, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chełm, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Kutno, Legnica, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Mielec, Nowy Sącz, Oborniki Wielkopolskie, Olsztyn, Opole, Ostrów Wielkopolski, Pabianice, Piekary Śląskie, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Puławy, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Siedlce, Siemianowice Śląskie, Sieradz, Skarżysko Kamienna, Sosnowiec, Stalowa Wola, Stargard Szczeciński, Szczecin, Świdnica, Tarnowo Podgórne, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zamość, Zielona Góra, Żory.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy