Oferta pracy

Młodszy Analityk ds. Wdrożeń Klientów

Citi Handlowy

Wincentego Pstrowskiego 16

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna i terminowa obsługa dyspozycji Klientów, w zakresie obsługi dokumentacji dotyczącej otwierania oraz obsługi rachunków Klientów Korporacyjnych w systemie bankowym.

  • Kompleksowa obsługa klientów w zakresie przygotowania dokumentacji w bezpośredniej współpracy z Klientami.

  • Kontrola oraz ocena poprawności dokumentacji przygotowanej przez Klienta.

  • Współpraca z różnymi obszarami Banku w zakresie wdrożenia nowego Klienta w systemach bankowych.

  • Aktywne inicjowanie i samodzielne wdrażanie działań usprawniających i jakościowych.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, kreatywność oraz zdolności analityczne.

  • Doświadczenie w komunikacji z klientami (wewnętrznymi/zewnętrznymi).

  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Word).

  • Mile widziane umiejętności techniczno – informatyczne.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat).

  • Unikalny pakiet benefitów socjalnych w tym: opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, trzeci filar emerytalny.

  • Możliwość rozwoju w strukturach Banku.

  • Przyjazną, wspierającą atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

Jeżeli jesteś osobą ambitną, samodzielną w działaniu, posiadasz zdolności analityczne, potrafisz budować relacje biznesowe, nie boisz się nowych wyzwań oraz zależy Ci na rozwoju w strukturach Banku Handlowego to czekamy właśnie na Ciebie.