Ta oferta pracy jest nieaktualna od 619 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk ds. Zakupów

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta firmy Caterpillar specjalizującej się
    w produkcji maszyn budowlanych, poszukujemy osób chcących rozpocząć swoją karierę zawodową w rozbudowywanym dziale Zakupów Globalnych na stanowisku:

    Miasto: Sosnowiec
    Region: śląskie
    MADZ/02/DPM

    Obowiązki:

    • Bieżące wsparcie  Departamentu Zakupów w zakresie opracowywania raportów dotyczących dostawców i ich produktów – dokonywanie analiz rynku dostawców
    • Wykonywanie kalkulacji i porównań ofert od dostawców, analiza cen
    • Praca w systemie SAP
    • Bieżący kontakt z dostawcami dotyczący aktualnych, jak i przyszłych planów zakupowych
      – terminy realizacji, negocjacje cen, dostępność produktów
    • Współpraca z wybranymi fabrykami należącymi do grupy (klient wewnętrzny), a zwłaszcza
      z działem łańcucha dostaw, jakości,  produkcji, inżynierii oraz planowania
    • Zarządzanie licznymi danymi w systemie

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe – minimum licencjat (logistyka, zakupy, łańcuch dostaw lub inne)
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy  (staż, praktyki w dziale zakupów, logistyki) będzie dodatkowym atutem ale nie jest wymagane
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
    • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne
    • Chęć do pracy w środowisku międzynarodowym

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
    • Zdobycie bezcennego doświadczenia w międzynarodowym dziale zakupów
    • Współpracę z międzynarodowym zespołem wysokiej klasy specjalistów
    • Możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem opcji „Aplikuj”

    Sun Sun

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DPM z siedzibą w Katowicach."

    Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069