Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk Finansowania Strukturyzowanego

R.Power Sp. z o.o.

  • Puławska 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Puławska 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Managera w tworzeniu modeli finansowych pod transakcje finansowania oraz pod analizę opłacalności finansowej inwestycji

  • Przygotowywanie dokumentów na potrzeby bankowego due dilligence, realizacji warunków zawieszających i ciągnień bankowych

  • Opracowywanie zestawień i rozliczeń dotyczących finansowania bankowego oraz sporządzanie innych analiz finansowych i rynkowych

  • Archiwizacja dokumentacji dotyczącej finansowania bankowego

  • Bieżąca współpraca z zespołami projektowymi i innymi działami R.Power oraz bankami i doradcami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Ukończone (lub w trakcie) studia ekonomiczne lub pokrewne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji ze współpracownikami

  • umiejętności analityczne

  • Zdolności organizacyjne, bardzo dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie i samodzielność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Doświadczenie zdobyte na praktykach w działach doradztwa finansowego (Big4, butiki inwestycyjne) lub bankowości korporacyjnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem benefitów

  • Udział w realizacji największych finansowań farm słonecznych w Polsce

  • Pracę przy ciekawych projektach inwestycyjnych w profesjonalnym, energicznym zespole, w tym również przy inwestycjach na zagranicznych rynkach

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w płaskiej strukturze pod okiem osób z doświadczeniem z wiodących firm doradczych i inwestycyjnych

  • Możliwość rozwoju w perspektywicznej branży fotowoltaicznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Firma R.Power Sp. z o.o. jest liderem rynku fotowoltaiki w Polsce. Specjalizujemy się kompleksowym rozwojem wielkopowierzchniowych projektów elektrowni, ich budowie, obsłudze oraz zarządzaniu.

Przewiń do profilu firmy