Oferta pracy

Młodszy analityk finansowy / Analityk finansowy

PROVIDENT Polska

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w tworzeniu budżetów

  • Kontrola realizacji budżetów, analiza odchyleń

  • Przygotowywanie analiz (cykliczne oraz ad-hoc)

  • Dostarczanie informacji zarządczej służącej do podejmowania strategicznych decyzji

  • Przygotowywanie prognoz operacyjnych i finansowych

  • Dbałość o kompletność oraz rozbudowa modeli prognostycznych

  • Współpraca z zagraniczną centralą Grupy

  • Cykliczne raportowanie danych finansowych i operacyjnych

Nasze wymagania

  • Min.2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatniego roku studiów (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość, ekonometria)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel, mile widziana znajomość VBA

  • Mile widziana znajomość PowerPoint

  • Mile widziana znajomość SQL

  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz terminowego i dokładnego wykonywania zadań

  • Kreatywność i samodzielność

To oferujemy

  • Pracę zdalną

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pakiet opieki medycznej

  • Dzień wolny na wolontariat

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

  • Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dodatkowy urlop