Oferta pracy

Młodszy Analityk Finansowy (bez doświadczenia)

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy aktualnie Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Udział w tworzeniu analiz, raportów, prezentacji
  • Pomoc w przygotowywaniu prognoz finansowych
  • Sporządzanie raportów, prezentacji
  • Praca na rachunkowości zarządczej

Wymagania:

  • Ukończone studia licencjackie lub magisterskie na kierunku: ekonomia, finanse, rachunkowość lub pokrewne – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz pakietu MS Excel – warunek konieczny
  • Chęć poszerzania swoich kompetencji i zdobywania doświadczenia w obszarze finansów
  • Dokładność, rzetelność i terminowość
  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat oraz gotowość do dojazdów do siedziby firmy
  • Nie wymagamy doświadczenia – najważniejsza dla nas jest chęć nauki i rozwoju

Oferujemy:

  • Szansę na rozpoczęcie kariery zawodowej w dziale finansów i kontrolingu
  • Pełne wdrożenie w obowiązki i wsparcie na poszczególnych etapach Twojej pracy
  • Pracę w międzynarodowym, dynamicznym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w  oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne