Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Analityk Finansowy

GRUPA KAN

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie analityków finansowych

  • sporządzanie cyklicznych raportów finansowych i analiz

  • aktywny udział w procesie budżetowania i prognozowania finansowego

  • kontrola kosztów operacyjnych przedsiębiorstwa

  • weryfikacja i nadzór nad dokumentacją finansową

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, status studenta (studia na kierunku finanse, ekonomia lub pokrewne)

  • znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego w stopniu komunikatywnym

  • planujesz swoją karierę w obszarze finansów przedsiębiorstw

To oferujemy

  • zdobycie cennego doświadczenia w obszarze finansów przedsiębiorstw i rachunkowości zarządczej (plany kont, bilanse, rachunki wyników, przepływy pieniężne nie będą miały przed Tobą tajemnic i nikt nie zaskoczy Cię pytaniem o NWC czy FCF)

  • pracę w międzynarodowym środowisku, a co za tym idzie możliwość czynnej nauki business English

  • wsparcie doświadczonych pracowników

  • godziny pracy dostosowane do Twoich zajęć

  • umowę zlecenie a po zakończeniu studiów stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

GRUPA KAN

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 68 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki i Ameryki.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w obsłudze klienta. Umiesz przekonać do siebie ludzi, budujesz z nimi dobre relacje? Jeżeli to Ty, aplikuj - prowadzimy właśnie rekrutację na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY - SEKRETARIAT

Przewiń do profilu firmy