Oferta pracy

Młodszy Analityk Finansowy

PROFI CREDIT POLSKA S.A.O firmie

PROFI CREDIT POLSKA S.A.

Browarna 2

Bielsko-Biała

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

W związku z dynamicznym rozwojem, Spółka pilnie poszukuje:

Zakres zadań:

  • Udział w przygotowywaniu budżetu rocznego, forecastu oraz planu wieloletniego,
  • Bieżąca aktualizacja prognoz oraz planów,
  • Analiza i kontrola kosztów,
  • Uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca oraz sporządzanie raportów, zestawień i analiz
  • miesięcznych,
  • Raportowanie wskaźników finansowych,
  • Obsługa i kontrola wskaźników do zawartych umów kredytowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel - warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • Analityczny umysł oraz umiejętność tworzenia raportów i analiz,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca porozumiewanie się,
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Pracę stacjonarną w Bielsku-Białej,
  • Profesjonalne wdrożenie na stanowisku pracy,
  • Możliwość zdobywania cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • Współpracę z doświadczonym zespołem współpracowników,
  • Rozbudowany pakiet benefitów (wśród nich m. in: karta sportowa, dodatkowe dni urlopu, język angielski w czasie pracy, kuchnia z napojami i ekspresem do kawy, korzystne warunki prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do wakacji, dnia dziecka i świąt, preferencyjna cena sprawdzonego cateringu).
Każda aplikacja musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata.

Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy