Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk Finansowy (Branża Nieruchomości)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-08-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    (Młodszy) Analityk finansowy (branża nieruchomości)
    Warszawa 30304/001

    W związku z rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko (Młodszego) Analityka Finansowego.

    Bezpośrednim przełożonym będzie Kontroler Finansowy.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży nieruchomości z siedzibą w południowej części Warszawy (Mokotów).

    Opis stanowiska

    • Udział w przygotowywaniu planów, prognoz, budżetów
    • Przygotowywanie analiz kosztowych/przychodowych
    • Analiza odchyleń i proponowanie działań naprawczych
    • Analiza poszczególnych części sprawozdania finansowego
    • Przygotowywanie raportów z wykonaniu budżetów
    • Odpowiedzialność za kompleksową obsługę projektów w ramach działalności spółki
    • Współpraca z działem księgowym i Corporate KAM

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
    • Min. 1-2 lata doświadczenia w obszarze finansów/audytu/kontrolingu (mile widziane doświadczenie w jednej z firm „wielkiej czwórki")
    • Min. dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Mile widziana znajomość VBA, SQL
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
    • Proaktywność, zaangażowanie

    Oferujemy

    • Praca w międzynarodowej organizacji z branży nieruchomości
    • Ambitne zadania i możliwość wpływania na rozwój firmy
    • Elastyczne godziny pracy (start pomiędzy 7.00 - 10.00)
    • Umowa o pracę
    • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, lekcje jęz. angielskiego)
    • Możliwość otrzymania premii rocznej

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców