Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy analityk finansowy

JKB JAGODZIŃSKI, BUŁACH sp.j.O firmie

  • Boczna 4a
    Czerwieńsk, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

JKB JAGODZIŃSKI, BUŁACH sp.j.

Boczna 4a

Czerwieńsk

JKB Group to 5 marek własnych, około 4000 produktów, wiele tysięcy klientów pochodzących z 7 różnych krajów, zgrany i profesjonalny zespół i 15 lat doświadczenia. Krócej mówiąc jest to firma e-commerce nastawiona na nieustanne zwiększanie swoich możliwości. Wiemy, że to ludzie są najważniejszym elementem JKB Group, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy niezależnie czy jest pracownikiem, czy klientem był zadowolony z naszych działań. Zobacz, jakie oferty pracy przygotowaliśmy, może akurat poszukujemy właśnie Ciebie.

Zakres obowiązków?

  • Udział w przygotowywaniu budżetu rocznego i tworzenie prognoz finansowych oraz ich weryfikacja,
  • sporządzanie raportów i analiz finansowych,
  • współudział w przygotowywaniu długo – i krótkoterminowych strategii finansowych,
  • kontrola kosztów i proponowanie oszczędności,
  • analiza i weryfikacja cen sprzedażowych,
  • współpraca z działem księgowości.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe najlepiej ekonomiczne, ekonometryczne, finansowe,
  • bardzo dobre umiejętności posługiwania się programem Excel,
  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej,
  • umiejętność samodzielnego identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz wyszukiwania optymalnych rozwiązań, inicjatywa.

Dołączając do nas:

  • pracujesz 7 godzin dziennie, będziesz miał więcej czasu dla rodziny, rozwijania zainteresowań czy załatwiania spraw codziennej potrzeby,
  • dołączysz do firmy o niekorporacyjnych standardach, świetnej atmosferze
    z pomocnymi współpracownikami o nietuzinkowym poczuciu humoru ;)
  • codziennie otrzymasz pyszne bułki na śniadanie, a co czwartek dodatkowo smakowitą drożdżówkę,
  • spalisz powyższe kalorie dzięki karcie Medicover Sport oraz zadbasz o swoje bezpieczeństwo dołączając do ubezpieczenia zdrowotnego,
  • rozwiniesz swoje kompetencje i umiejętności uczęszczając na szkolenia,
  • możesz współpracować z nami w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • miejsce parkingowe, pyszna kawa, pełne wyposażenie stanowiska - wszystko to zapewniamy,
  • realnie wpływasz na rozwój firmy, a Twoja praca będzie doceniana - jesteśmy otwarci na nowe pomysły, słuchamy potrzeb pracownika.

Czujesz, że sprawdziłbyś się na takim stanowisku? Koniecznie prześlij do nas swoje CV przez formularz aplikacyjny.

Ogłoszenie archiwalne