Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk finansowy / inwestycyjny

VEA Spółka z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dołącz do naszego zespołu i rozwiń swoją karierę w VEA Nieruchomości - w firmie inwestycyjnej, w skład której wchodzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem na rynku bankowości inwestycyjnej oraz nieruchomości.

W związku z dynamicznym rozwojem VEA Nieruchomości poszukuje kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • przygotowywanie analiz finansowych spółek publicznych i niepublicznych
  • tworzenie i aktualizowanie modeli finansowych spółek
  • przygotowywanie i prezentowanie wyników finansowych
  • analiza i monitorowanie rynków finansowych
  • analiza instrumentów rynku finansowego
  • wspieranie rozwoju narzędzi raportowania
  • wycena instrumentów finansowych
  • analiza i monitorowanie rynków finansowych i rynku nieruchomości
  • pomoc w administracji biurowej

Oczekiwania:

  • student 3 - 5 roku, studia ekonomiczne
  • biegła znajomość obsługi programów pakietu MS Office
  • rozwinięte umiejętności analityczne
  • umiejętność zarządzania informacją
  • rzetelność, dokładność i obowiązkowość

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • możliwości rozwoju
  • pracę w biurze w centrum Warszawy
  • unikalną kulturę firmy z minimalnym potrzebnym wymiarem polityki i biurokracji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne