Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk Finansowy / Junior Financial Analyst

WHITE PAPER AGENCY SP. Z O.O.

Karola Kurpińskiego 74

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie analiz na potrzeby wewnętrzne organizacji

  • Analiza przychodów i kosztów

  • Analiza odchyleń od założonych celów budżetowych

  • Przygotowywanie danych dotyczących rezerw

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Nadzór nad zachowaniem płynności finansowej firmy

  • Kalkulacja i kontrola marży

  • Współpraca z zewnętrznym biurem księgowym firmy

  • Wykonywanie zadań ad hoc i raportowanie

Nasze wymagania

  • Absolwent lub student w obszarze finansów

  • Zaawansowana znajomość MS Excel

  • Wysokie zdolności analityczne - umiejętność wyciągania wniosków

  • Wiedza z zakresu finansów przedsiębiorstwa i analiz finansowych

  • Bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność

  • Dobra znajomość języka angielskiego, biegła znajomość języka polskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w dziale kontrolingu, audycie lub w dziale księgowości

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która specjalizuje się w niestandardowych projektach

  • Kreatywną atmosferę twórczą

  • Ciekawe wyzwania od największych firm na rynku polskim i zagranicznym

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Pracę w młodym, interdyscyplinarnym i pełnym energii zespole

  • Możliwość wyboru przez kandydata preferowanej formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)

  • Dofinansowanie do wczasów, możliwość pracy hybrydowej, pracę do 15.00 w wakacyjne piątki i inne

  • Możliwość pracy na: pełen etat, pół etatu, część etat

Jesteśmy agencją skupioną na komunikacji. Wierzymy, że podstawą każdego działania jest zaufanie oraz wieloaspektowe rozumienie problemów i potrzeb naszych Klientów. Myślimy projektowo. Definiujemy i analizujemy problem, a następnie tworzymy dedykowane rozwiązania. Na cały proces patrzymy w szerszej perspektywie tak, by dojrzeć pełny obraz. Tworzymy jakościowe projekty wykorzystując potencjał naszego zespołu — ludzi, którzy od ponad 10 lat tworzą rynek reklamy.

Przewiń do profilu firmy