Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk Finansowy (k/m)

NMC POLSKA sp. z o.o.

  • Pyskowicka 15, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Pyskowicka 15

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie analiz oraz raportów okresowych/ad hoc na potrzeby kierownictwa i różnych działów firmy;

  • Bezpośrednia współpraca z CFO - analiza danych finansowych firmy i przygotowywanie analiz;

  • Udział w opracowywaniu budżetu firmy;

  • Kontrola i raportowanie kapitału pracującego;

  • Kontrola i raportowanie obszaru produkcyjnego;

  • Tworzenie i rozwijanie istniejących narzędzi controllingowych i raportowych;

  • Wsparcie księgowości w procesie zamknięcia miesiąca.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia/finanse/rachunkowość;

  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze rachunkowości/controllingu;

  • Bardzo dobra znajomość Ms Excela - będziesz tworzył dużo analiz i raportów;

  • Zdolności analityczne - będziesz z tych analiz wyciągał kluczowe informacje;

  • Dobra znajomość j. angielskiego - mamy centralę w Belgii;

  • Otwartość i łatwość w komunikacji - kontaktujesz się ze wszystkimi działami firmy;

  • Nastawienie na rozwój i uczenie się - będziesz pracował z doświadczonym zespołem specjalistów.

Mile widziane

  • Znajomość systemu ERP (SAP będzie dodatkowym atutem).

To oferujemy

  • Stabilność i bezpieczeństwo - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a już po 3 miesiącach umowa na czas nieokreślony;

  • Benefity - pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne);

  • Otwartość na kreatywność i realizację własnych pomysłów;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu europejskim, lidera na rynku polskim w swojej branży - w przeciągu ostatnich kilku lat uruchomiliśmy nowa halę produkcyjną oraz magazyn;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, z praktyczną możliwością wykorzystania j. angielskiego.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

nmc Polska jest częścią Grupy nmc wiodącego europejskiego producenta pianek syntetycznych. Oddział w Zabrzu produkuje izolacje ze spienionego polietylenu oraz kauczuku.

"Comfort and protection for a better life"

Przewiń do profilu firmy