Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk Finansowy

Murapol S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie budżetów komórek organizacyjnych

  • Bieżący monitoring realizacji budżetów i prognoz

  • Nadzór nad prawidłową klasyfikacją kosztów zgodnie z założeniami budżetowymi

  • Nadzór nad prawidłowością procesów obiegu dokumentów

  • Weryfikacja warunków umów, w szczególności zgodności z wzorami umów, cen i harmonogramów płatności

  • Przygotowywanie analiz i raportów zgodnie z zapotrzebowaniem Zarządu, Dyrektora Finansowego, Kierownika Kontrolingu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne

  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

Mile widziane

  • podstawowe umiejętności HTML

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Murapol S.A.

Murapol S.A. realizuje projekty mieszkaniowe w kilkunastu miastach Polski i należy do czołówki polskich firm deweloperskich, z roku na rok pobijając własne, będące jednocześnie rynkowymi, rekordy sprzedaży mieszkań.

O Grupie Murapol:

20 lat na rynku deweloperskim

65 zrealizowanych inwestycji

285 wzniesionych budynków

17 800 oddanych mieszkań

475 fachowców różnych specjalizacji

Oddziały w 15 miastach Polski

...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi

Przewiń do profilu firmy